44174462 021

 En/Fa

      

        

 

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_coalawebtraffic، کامپوننت پیدا نشد
×

خطا

COM_CWTRAFFIC_MSG_MISSING
  # سنگ رودخانه   # قلوه سنگ  # شن رنگی  # لنداسکیپ  # گابیون # باغ # استخر # روف گاردن
یکی از عناصر و مواد موجود برای خلق چشم انداز های زیبا در خارج و داخل  ساختمانها ، محوطه  ، باغ  ، بوستان ها ، پارک  ، ویلا، بام باغ  (روف گاردن) ، لند اسکیپ ، استخر و...  سنگ رودخانه میباشد.
 
انحنا و موج گوشه های  قلوه سنگ رودخانه در جوی آب در کنار مبلمانی چوبی و یا سنگی رقص نور در آب و  با صدای گوش نواز حرکت آب که بر قلوه سنگ ها میکوبد ،
 
 رنگ  طبیعی شن رنگی که در زیر آبهای آکواریوم ، مکانی شده برای بازی ماهیان کوچک  ،سنگریزه طبیعی بر روی خاک باغچه و یا خاک گلدان ها در کنار گلها که علاوه برزیبایی از تبخیر سریع آب جلوگیری مینماید 
 
انواع تولیدات قلوه سنگ ، سنگ رودخانه و سنگ  دانه بندی رنگی و شکسته  پروفسور به شرح ذیل میباشد:
 
سنگ رودخانه سفید
 
 از دسته سنگ های سفید چینی  است ، از معادن ازنا استخراج شده و برای پرداخت به کارخانه پروفسور منتقل میشود .  سنگ ها به روش شبیه سازی شده جریانات آب در رودخانه به روش مصنوعی پولیش شده و بعد از چندین مرحله عمل آوری زیبایی خاصی پیدا نموده  که میتواند مناظر خاصی را با انرژی فراوان خود برای  در محیط های  داخل و خارج  ایجاد نماید.
 
 kishgarden
 
 
 
سنگ رودخانه در شکل  شن سفید ، سنگ دانه بندی، قلوه سنگ ، سنگ رودخانه مخلوط و سنگ ریزه   به صورت باز و فله و یا در بسته بندی های متنوع جهت ارائه به بازار داخل و خارج از کشور آماده شده و در انبار کارخانه دپو میشود.
 
kishwithestone
 
سنگ رودخانه مشکی 
 
سنگ مشکی وارد به کارخانه ، پردازش میشود و بعد از تبدیل نمودن به سنگ دانه بندی ، سنگ ریزه ، شن مشکی ،  سنگ رودخانه و سنگ قلوه  به صورت فله و یا در بسته بندی ها و ابعاد مختلف آماده ارائه به بازار است.
 
سنگ رودخانه ای
 
 
 
سنگ قلوه رودخانه
 
 قلوه سنگ رودخانه با گوشه های گرد از هر نوع سنگی را طبق سفارش  تولید کند و این قلوه سنگ ها  در ابعاد مختلف و در بسته بندی های متفاوت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.
 
 
 قلوه سنگ
 
 
 
 
سنگ رودخانه دانه بندی
 
 سنگ های طبیعی با رنگ های زیبا و طبیعی متنوع و مختلف را بر اساس  ابعاد مختلف بسته بندی و به مشتریان محترم در اسرع وقت تحویل نماید. 
 
سنگ قلوه ای
 
 
 
شن رنگی رودخانه، سنگ رنگی
 
سنگ های طبیعی از معادن مختلف سنگ از قبیل قرمز و لیمویی آذر شهر در دانه بندی های کوچک که به عنوان شن رنگی مورد استفاده قرار میگیرد از دیگر تولیدات مجموعه پروفسور استون میباشد.   
             
 
سنگ رودخانه ای
 
سنگ رودخانه ای سنگی است که بر اثر حرکت وغلتیدن در جریان مسیر عبوری آب وبا برخورد با یکدیگر و عامل فرسایش لبه ها و گوشه های نوک تیزشان را از دست داده و سطح آنها صیقلی و صاف و لغزنده می شود وسنگ های رودخانه ای سنگ هایی هستند که قطر آن ها از 5 سانتی متر کمتر نباشند.کوچکترین اندازه سنگ های رودخانه ای که در دیوارسازی استفاده میشود 15 سانتی متراست که اینگونه سنگ ها به عنوان سنگ های متراکم در میان دیوار استفاده میشود.
 
                                     
 
 
 
سنگ قلوه ای یا سنگ رودخانه ای با حفظ طیف و رنگشان از عناصر به صرفه و مهم جهت استفاده و طراحی و دیزاین در فضاهای خارجی و داخلی مانند روف گاردن ، باغ ، استخر ، لند اسکیپ ، مبلمان ، دیوار گابیون  با ابعاد مختلف هستند.
 
سنگ رودخانه ای بزرگ
      
 
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن