اینجا هستید:

سنگ رودخانه ای

سنگ رودخانه ای یکی از عناصر و مواد موجود برای خلق چشم انداز های زیبا در خارج و داخل  ساختمانها ، محوطه  ، باغ  ، بوستان ها ، پارک  ، ویلا، روف گاردن ، لند اسکیپ ، استخر و…  سنگ رودخانه میباشد.

انحنا و موج گوشه های  قلوه سنگ رودخانه ای  در جوی آب در کنار مبلمانی چوبی و یا سنگی رقص نور در آب و  با صدای گوش نواز حرکت آب که بر قلوه سنگ ها میکوبد ،

رنگ  طبیعی شن رنگی که در زیر آبهای آکواریوم ، مکانی شده برای بازی ماهیان کوچک  ،سنگریزه طبیعی بر روی خاک باغچه و یا خاک گلدان ها در کنار گلها که علاوه برزیبایی از تبخیر سریع آب جلوگیری مینماید.

انواع سنگ رودخانه ای

انواع تولیدات قلوه سنگ ، سنگ رودخانه سفید  و سنگ  دانه بندی رنگی و شکسته  پروفسور به شرح ذیل میباشد:

سنگ رودخانه

سنگ رودخانه سفید

از دسته سنگ های سفید چینی  است ، از معادن ازنا استخراج شده و برای پرداخت به کارخانه پروفسور منتقل میشود .

سنگ ها به روش شبیه سازی شده جریانات آب در رودخانه به روش مصنوعی پولیش شده و بعد از چندین مرحله عمل آوری زیبایی خاصی پیدا نموده  که میتواند مناظر خاصی را با انرژی فراوان خود برای  در محیط های  داخل و خارج  ایجاد نماید.

سنگ رودخانه ای در شکل  شن سفید ، سنگ دانه بندی، قلوه سنگ ، سنگ رودخانه مخلوط و سنگ ریزه   به صورت باز و فله و یا در بسته بندی های متنوع جهت ارائه به بازار داخل و خارج از کشور آماده شده و در انبار کارخانه دپو میشود.

هم اکنون صدها تن از سنگ های فرآوری شده پروفسور در کارخانه موجود و آماده ارسال به سراسر کشور و صادرات میباشد .

سنگ رودخانه

قلوه سنگ مشکی

قلوه سنگ مشکی یکی از پر فروش ترین انواع قلوه سنگ رودخانه ای میباشد که بسیاری از طراحان با در نظرگرفتن سبک معماری و منظره در طراحی های خود از قلوه سنگ مشکی به کار می برند.

قلوه سنگ مشکی یکی از متریال تزئینی جذاب در لند اسکیپ ، محوطه سازی ،گابیون و همچنین آبنماهایی که از نور پردازی استفاده شده است میباشد چرا که رنگ مشکی این قلوه سنگ ها باعث جذابیت هر چه بیشتر آن میشود.
رنگ قلوه سنگ مشکی پروفسور کاملا طبیعی بوده و درابعاد مختلف تولید میشود.
قلوه سنگ مشکی پروفسور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و عمر طولانی داری پس جای هیچ گونه نگرانی برای تغییر رنگ یا کیفیت و هر گونه آسیب احتمالی وجود نخواهد داشت. سنگ رودخانه  مشکی وارد به کارخانه ، پردازش میشود و بعد از تبدیل نمودن به سنگ دانه بندی ، سنگ ریزه ، شن مشکی  و سنگ قلوه  به صورت فله و یا در بسته بندی ها و ابعاد مختلف آماده ارائه به بازار است.

سنگ قلوه

قلوه سنگ  با گوشه های گرد از هر نوع سنگی را طبق سفارش  تولید کند و این قلوه سنگ ها  در ابعاد مختلف و در بسته بندی های متفاوت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

سنگ رودخانه

سنگ  دانه بندی

سنگ های طبیعی با رنگ های زیبا و طبیعی متنوع و مختلف را بر اساس  ابعاد مختلف بسته بندی و به مشتریان محترم در اسرع وقت تحویل نماید.

استفاده از این نوع سنگ های شکسته برای همه محیط ها استفاده نمیشود چرا که به صورت پولیش نشده هستند و گرد و خاک و دوده داخل منافذ آنها نفوذ میکند .

سنگ رودخانه

شن رنگی رودخانه، سنگ رنگی

سنگ های طبیعی از معادن مختلف سنگ از قبیل قرمز و لیمویی آذر شهر در دانه بندی های کوچک که به عنوان شن رنگی مورد استفاده قرار میگیرد از دیگر تولیدات مجموعه پروفسور استون میباشد.

سنگ رودخانه ای

سنگ رودخانه ای سنگی است که بر اثر حرکت وغلتیدن در جریان مسیر عبوری آب وبا برخورد با یکدیگر و عامل فرسایش لبه ها و گوشه های نوک تیزشان را از دست داده.

سطح آنها صیقلی و صاف و لغزنده می شود وسنگ های رودخانه ای سنگ هایی هستند که قطر آن ها از 5 سانتی متر کمتر نباشند.

کوچکترین اندازه سنگ های رودخانه ای که در دیوارسازی استفاده میشود 15 سانتی متراست که اینگونه سنگ ها به عنوان سنگ های متراکم در میان دیوار استفاده میشود.

سنگ رودخانه

چرا از سنگ رودخانه ای در دنیای امروز استفاده می کنیم؟

به طور کلی می توان گفت که در دنیای امروز استفاده از تجهیزات صنعتی باعث شده است تا کمتر از اشکال طبیعی که مربوط به طبیعت و زندگی انسان می باشد. استفاده کنیم. همین مسئله باعث می شود تا استفاده از وسایلی که از دل طبیعت استخراج شده است به شدت رو به گسترش باشد. با این وجود می توان گفت که سنگ رودخانه ای یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب به شمار می رود. ما می توانیم سنگ رودخانه ای را همانطور که در بخش های قبلی ذکر کردیم، به اشکال و رنگ های متنوع در زندگی روزمره خود استفاده کنیم. این سری از سنگ ها در ابعاد کوچک و بزرگ می توانند کاربرد بسیار زیادی در زندگی انسان ها داشته باشند که البته در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را بیان خواهیم کرد.

به طور کلی می توان گفت که استفاده از وسایل و اشکال طبیعی در زندگی روزمره انسان های مدرن در حال افزایش است. در واقع پس از انقلاب صنعتی و امروزی شدن زندگی، در ابتدا شاید این سری از تجهیزات نادیده گرفته شدند، اما به مرور زمان استفاده از این سری تجهیزات رو به افزایش نهاد. در واقع می توان گفت که به خصوص در فضاسازی ها برای ساختمان ها و محیط های باز، استفاده از سنگ رودخانه ای با رشد بسیار زیادی همراه می باشد. در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

سنگ رودخانه

سنگ رودخانه ای در انواع اشکال در دسترس است

جریان آب مانند یک شکل دهنده طبیعی عمل می کند. از این روی ما می توانیم مدل های متنوعی از سنگ رودخانه ای را در بازار مشاهده کرده و آن را خریداری کنیم. خواص کلی برخی از سنگ ها در رنگ آن ها تاثیر بسیار زیادی دارد و از این روی ما می توانیم انواع اشکال این محصول را مشاهده کرده و خریداری کنیم.

باید در نظر داشت که سایز سنگ رودخانه ای نیز بسیار متنوع است و این محصول می تواند برای تمامی محیط ها مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به تمامی این مسائل می توان گفت که این محصول دارای عملکرد بسیار خوبی بوده و امروزه بسیاری از صنایع به خصوص صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی، محیط سازی و شهرک سازی به عنوان استفاده کنندگان انواع سنگ رودخانه ای شناخته می شوند. در ادامه با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص مزایای استفاده از انواع سنگ رودخانه ای اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

با مزایای استفاده از سنگ رودخانه ای بیشتر آشنا شوید

سنگ رودخانه ای را می توان یکی از مهم ترین محصولات در ساختمان سازی و محیط سازی دانست. عدم وجود محدودیت و قیمت مناسب را می توان از مهم ترین ویژگی های این محصول دانست. از دیگر مزایای این محصول را می توان وجود در انواع شکل و سایز عنوان کرد. پس شما می توانید با خیال راحت این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که برای سنگ رودخانه ای، چه کاربردهایی را می توان مفروض بود؟ این سوالی است که در ادامه به آن رسیدگی خواهیم کرد و اطلاعاتی را در خصوص کاربردهای سنگ رودخانه ای در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

چرا سنگ رودخانه در رنگ ها و مدل های مختلف عرضه می شود؟

سنگ رودخانه در رنگ ها و مدل های مختلفی در بازار عرضه می شود. با توجه به طبیعی بودن این محصول، دلیل این امر چیست؟ در واقع می توان گفت که سنگ رودخانه بر اساس نوع زمین تعیین می شود. برای مثال مواد معدنی موجود در سنگ های کف رودخانه تاثیر مستقیم بر رنگ سنگ ها دارد. همچنین سنگ های رگه دار به دلیل وجود مواد معدنی مختلف به شمار می رود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.

در نظر داشته باشید که مدل های مختلف سنگ رودخانه نیز بر اساس میزان دمای آب رودخانه، فشار آن و غیره تعیین می شود. البته عوامل دیگری نیز بر رنگ و مدل سنگ رودخانه ای دارای تاثیر می باشد. پس شما می توانید به مدل ها و رنگ های متنوعی از انواع سنگ رودخانه دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.

از مهم ترین کاربردهایی که برای سنگ رودخانه ای می توان بیان کرد، تولید مصالح ساختمانی برای ساخت سازه ها به شمار می رود. برای مثال یکی از مهم ترین مصالحی که با استفاده از سنگ رودخانه می توانیم تولید کنیم، واش بتن می باشد. در ادامه بیشتر در خصوص این محصول با شما صحبت خواهیم کرد.

سنگ رودخانه

سنگ رودخانه، محصولی طبیعی و با بالاترین کیفیت

سنگ رودخانه ای را می توان به عنوان محصولی عنوان کرد که از دل طبیعت به دست می آید. شکل گرفتن هر دانه سنگ سال ها در طبیعت زمان برده است و از این روی شما می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که این سری از محصولات بر اساس نوع سنگ های منطقه و همچنین محل قرارگیری جغرافیایی را می توان از دیگر ویژگی های این محصول دانست که باعث شده است از سنگ رودخانه استفاده داشته باشید.

استفاده از محصولات طبیعی در دنیای امروز بسیار رایج شده است. در تولید سازه ها و همچنین محیط سازی و محوطه سازی روف گاردن  از سنگ رودخانه استفاده بسیار گسترده می شود.

سنگ لاشه

سنگ لاشه یا لاشه سنگ، سنگ های طبیعی با اشکال نامنظم با جنس آذرین بیرونی هستند که با ضخامت های مختلف از یک تا ۵ سانت موجود هستند که برای کاربرد هایی مختلف مانند ساخت دیوارحیاط باغ یا ویلاها و محوطه سازی به کار میروند. سنگ لاشه بدون برش بوده و به صورت طبیعی استفاده می شود اما جالب است بدانید این سنگ بر اساس منابع استخراج و نوع پرداخت و فراوری در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. شناخت درست از انواع سنگ لاشه که در اینده به انواع ان می پردازیم به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب نمایید، پس با ما همراه باشید.

 واش بتن چیست؟

واش بتن یا بتن شسته را می توان یکی از انواع مصالحی دانست که در کفسازی (حیاط، پیاده رو، باغ و پارک) مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در محوطه سازی به شمار می رود.

استفاده از سنگ رودخانه ای در تولید واش بتن به دلیل رنگ بندی طبیعی که دارد بسیار رایج بوده و شما می توانید این محصول را در انواع طرح و نقش خریداری کنید. از مهم ترین مزایای واش بتن که با استفاده از سنگ رودخانه تولید می شود می توان به مقاومت بسیار بالای این محصول اشاره کرد. مهم ترین سایز مورد استفاده در تولید واش بتن برابر با سایز 30 در 60 می باشد و شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

سنگ رودخانه

 

استفاده از سنگ رودخانه در مبلمان شهری و مزایای آن

در دنیای امروز، استفاده از مبلمان شهری بسیار رایج می باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از مبلمان شهری مناسب برای پارک ها و همچنین محوطه سازی در باغ های خصوصی و روف گاردن ها می باشد. با این وجود، سنگ رودخانه چه تاثیری بر ساخت سنگ مبلمان شهری دارد؟ این سوالی است که در خصوص آن باید گفت که سنگ رودخانه می تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در مبلمان شهری مورد استفاده قرار گیرد. استفاده مستقیم از سنگ رودخانه برای محوطه سازی به خصوص برای محیط های خصوصی می تواند بسیار کاربردی باشد.  همچنین می توانید از سنگ رودخانه در تولید واش بتن و سایر انواع موزاییک استفاده کرده و با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

کدام سایز از سنگ رودخانه می تواند برای شما مناسب باشد؟

یکی از مهم ترین مزایایی که در خصوص سنگ رودخانه می توان بیان کرد، دسترسی به این محصول در انواع سایز به شمار می رود. شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود نسبت به خرید این محصول اقدام کنید. برای مثلا برای تولید سازه های تزئینی از سنگ های رودخانه ای بزرگتر استفاده کنید. همچنین برای کف سازی محیط هایی مانند رودخانه و جوی های دست ساز از سنگ های بزرگ استفاده داشته باشید.

در نظر داشته باشید که استفاده از سنگ رودخانه کوچک تر می تواند برای کف سازی محیط و تولید مصالحی همچون واش بتن استفاده شود و شما می توانید این سری از محصولات را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. البته برای خرید سنگ رودخانه می توانید با کارشناسانی پروفسور  در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. همچنین ارتباط با کارشناسان می تواند برای شما مفید واقع شود و شما می توانید مشاوره رایگان در خصوص خرید سنگ رودخانه را انجام دهید.

سنگ رودخانه

سنگ رودخانه ای چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که سنگ های رودخانه ای به عنوان یکی از زیباترین عناصر طبیعی هستند که برای محیط های باز و بسته دارای کاربرد می باشند. برای مثال می توانیم برای تزئین باغچه ها و گلدان ها از این محصول استفاده کرد. در واقع علاوه بر زیبایی، استفاده از سنگ رودخانه در باغچه های بزرگ باعث می شود که نور خورشید به صورت مستقیم با خاک مرطوب در ارتباط نباشد. همین امر باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و همچنین نشاط بیشتری را برای گلدان ها فراهم می کند.

از دیگر کاربردهایی که می توانیم برای سنگ رودخانه ای مفروض باشیم می توان به آکواریوم ها و فضای سبز بزرگ، آبشارها، برکه ها و جویبارهای دست ساز اشاره نمود. در کارهای هنری، هنرمندان می توانند از زیبایی و رنگ طبیعی سنگ رودخانه ای بهره گرفته و آثار زیبایی را ایجاد کنند. نمای داخلی و خارجی بسیاری از ساختمان های مسکونی، حیاط و کف و همچنین استفاده در پوشش خاک برای فضای سبز را می توان از دیگر کاربردهایی دانست که باعث می شود این محصول بسیار مورد توجه قرار گرفته و درخواست بسیار زیادی برای این محصول وجود دارد.

در کنار تمامی کاربردهای بیان شده برای سنگ رودخانه ای می توان گفت که این محصول برای محیط های باز نیز می تواند از عملکرد بسیار زیادی برخوردار باشد و از این روی شما می توانید با خیال راحت این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. اما چطور باید نسبت به ثبت سفارش و خرید سنگ رودخانه ای اقدام کنیم؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

قیمت سنگ رودخانه تنی

در اولین مرحله: تحقیق و استعلام قیمت قلوه سنگ که به چه صورت محاسبه می شود ؟در پاسخ به این جواب  قیمت سنگ رودخانه هم به صورت تنی و به صورت بسته بندی  های مختلف بسته بندی می شوند ؛در مجموعه پروفسور قیمت انواع سنگ رودخانه هر تن یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان میباشد.

مرحله دوم: نحوه ارسال محموله است بر قیمت سنگ رودخانه موثر است .شما میتوانید نحوه محاسبه سنگ رودخانه خود را از مفرم زیر برحسب کیلوگرم ملاحظه کنید.

محاسبه مقدار سنگ رودخانه ای لازم

با وارد کردن ابعاد، مقدار لازم را به کیلوگرم ببینید

مقدار لازم بر حسب کیلوگرم*

سنگ رودخانه

چطور باید سنگ رودخانه ای را خریداری کنیم؟

امروزه سنگ رودخانه ای در مدل ها و انواع گوناگونی در بازار عرضه می شود. مثل سنگ لاشه ،سنگ دانه بندی و… .  ما در بخش های قبلی همین مقاله اطلاعاتی را در خصوص این محصول در اختیار شما قرار دادیم. شما برای ثبت سفارش این محصول در حجم و اندازه مورد نظر خود می توانید به صورت انلاین نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

این کار باعث می شود تا بتوانید دروقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و محصولی با کاربرد بسیار بالا را خریداری و استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در بخش نظرات در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

سنگ رودخانه

نتیجه گیری
امروزه مدل های بسیار متنوعی از انواع سنگ در بازار عرضه می شود که مربوط به رودخانه می باشد. انواع مختلف سنگ رودخانه ای (قلوه سنگ، سفید، قلوه سنگ مشکی، قلوه، دانه بندی، شن رنگی، سنگ رنگی و سنگ رودخانه ای) در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. شما می توانید استعلام  قیمت سنگ رودخانه ودیگر  محصولات را با قیمتی بسیار مناسب از طریق مجموعه پروفسور خریداری کنید.

سنگ قلوه ای  با حفظ طیف و رنگشان از عناصر به صرفه و مهم جهت استفاده و طراحی و دیزاین در فضاهای خارجی و داخلی مانند روف گاردن ، باغ ، استخر ، لند اسکیپ ،محوطه سازی ،  مبلمان ، دیوار گابیون و زری اسکیپ  با ابعاد مختلف هستند. شما میتوانید جهت سفارش و خرید سنگ رودخانه با شماره: ۰۹۱۲۳۴۷۱۵۷۴ تماس حاصل فرماید.

سوالات متداول سنگ رودخانه

در اولین مرحله: تحقیق و استعلام قیمت قلوه سنگ که به چه صورت محاسبه می شود ؟در پاسخ به این جواب قیمت سنگ رودخانه هم به صورت تنی و به صورت بسته بندی های مختلف بسته بندی می شوند ؛در مجموعه پروفسور قیمت انواع سنگ رودخانه هر تن یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان میباشد.مرحله دوم: نحوه ارسال محموله است بر قیمت سنگ رودخانه موثر است
سنگ رودخانه سفید قلوه سنگ مشکی سنگ رودخانه مرمری قلوه سنگ بلوکاژ سنگ رودخانه ورقه‌ای
شما برای ثبت سفارش این محصول در حجم و اندازه مورد نظر خود می توانید به صورت انلاین نسبت به خرید محصول خود اقدام کنید.این کار باعث می شود تا بتوانید دروقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و محصولی با کاربرد بسیار بالا را خریداری و استفاده کنید.
سنگ رودخانه ای سنگی است که بر اثر حرکت وغلتیدن در جریان مسیر عبوری آب وبا برخورد با یکدیگر و عامل فرسایش لبه ها و گوشه های نوک تیزشان را از دست داده.سطح آنها صیقلی و صاف و لغزنده می شود وسنگ های رودخانه ای سنگ هایی هستند که قطر آن ها از 5 سانتی متر کمتر نباشند.

به اشتراک بگذارید:

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

گفتگو کنید

21 نظر

 1. سلام وقت بخیر ایا شما طراحی و تزیین باغچه با سنگ رودخانه هم انجامیدید؟

  1. سلام ما تولید کننده قلوه سنگ رودخانه ای کف پوش بتنی واش بتن و …. هستیم افراد حرفه ای در حوزه طراحی با مجموعه ما همکاری میکنند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09123471574 تماس بگیرید.

 2. سلام وقت بخیر قیمت هر تن سنگ رودخانه ای چقدر است ونحوه ارسال چگونه است.

  1. سلام سنگ ها را بر اساس کمیاب بودن و کیفیت آن ها به دو دسته طبقه بندی می کنند.
   سنگ های قیمتی مانند الماس توسط گوهر شناسان شناسایی و اغلب در جواهرات استفاده میشود
   سنگ های نیمه قیمتی از مواد معدنی تشکیل میشود و نسبت به سنگ های قیمتی از ارزش کمتری برخوردارهستند
   قلوه سنگ رودخانه ای از انواع سنگ های نیمه قیمتی محسوب میشود.

 3. سلام من برای باغم میخوام جوی آب سنگی درست کنم آیا شما فقط فروش سنگ رودخانه ای دارید یا طراحی هم میکنید؟

 4. سلام وقت بخیر وزن مخصوص قلوه سنگ رودخانه ای چقدر است من برای استفاده در روف گاردن میخوام سوال این مشکلی برای پشت بام پیش نمیاد؟

 5. سلام خسته نباشید ایا شما خرید اینترنتی قلوه سنگ هم دارید؟

 6. سلام روز بخیر آیا مجموعه شما سنگ رودخانه رنگی مخصوص یا سفارشی هم تولید می کند.

 7. سلام وقت بخیر محوطه سازی با سنگ رودخانه ای هم امکان پذیر است آیا بصرفه است؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقدار لازم برحسب کیلوگرم:

[xyz-ips snippet="Calculate"]