اینجا هستید:

سنگ تزیینی و رودخانه ای در لنداسکیپ

به اشتراک بگذارید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

سنگ تزیینی و رودخانه ای در لنداسکیپ

استفاده از قلوه سنگ و سنگ رودخانه در لنداسکیپ

راهنمای محصول: طراحی حیاط و لنداسکیپ  با سنگ های تزیینی ، قلوه سنگ  و سنگ رودخانه ای با ادامه خشکسالی های کالیفرنیا در آمریکا دولت این کشور توسط سازمان های دولتی و محلی با دادن مشوق هایی اقدام به ترویج لند اسکیپ و محوطه سازی عاقلانه در مصرف آب و محصولاتی که به کاهش مصرف آب کمک میکنند مانند استفاده از سنگ تزیینی ، قلوه سنگ ، سنگ رودخانه ای ، شن رنگی و قطعات بتنی مانند کفپوش بتنی و واش بتن

به عنوان جایگزینی برای محوطه سازی ها و لنداسکیپ هایی که مانند چمن مصرف آب زیادی داشتند نمود .

 هیئت مدیره کنترل منابع آب این کشور اخیرا مالکین خانه ها را تشویق میکنند  تا چمن ها را به عنوان بخشی از طرح بزرگتری برای حفظ آب از طریق محدودیت های اجباری استفاده کنند. این بدان معنا نیست که شما مجبور به حذف چمن و فضای سبز در طراحی منظر اطراف منزل خود هستید بلکه مقدار زیادی از محصولات طبیعی موجود مانند قلوه سنگ ها ، سنگ رودخانه ها ، سنگ های رنگی ، قلوه سنگ های تزئینی ، کفپوش ها و واش بتن وجود دارند که مصرف آب محوطه حیاط شما  را در حین حفظ منظره ای جذاب کاهش می دهند.

 

ذیلا چند نمونه از کاربرد های واش بتن ، کفپوش بتنی ، سنگ رودخانه ای ، قلوه سنگ ، سنگ رنگی ، شن رنگی ، سنگ دانه بندی و سنگ تزئینی در لنداسکیپ ، محوطه سازی ، روف گاردن ، استخر ، آبنما ، شومینه ، برکه ، حوض ، آتشکده ، آلاچیق ،تراس ، باغ ، ویلا ، باغ تالار نشان داده خواهد شد .

استفاده از قلوه سنگ ، سنگ رنگی به عنوان سنگ تزیینی  تثبیت شده  و واش بتن به عنوان پیاده رو در باغ و باغ تالارها ، جایگزین چمن و …. .

چهت  مشاهده انواع قلوه سنگ به صفحه قلوه سنگ رودخانه ای 

و

برای مشاهده انواع تولیدات واش بتن به صفحه  محصولات واش بتن

مراجعه فرمایید .

عکس فوق متعلق به پروژه بازسازی پیاده رو باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی تهران میباشد که یکی از پروژه های شاخص مجموعه پروفسور در زمستان سال 1395 بود ه است .

برای مشاهده عکس های بیشتر این پروژه به گالری عکس پروژه باغ ژاپنی مراجعه نمایید. 

 

 

استفاده از واش بتن به عنوان جزئی از معماری منظر در پیاده رو سازی

واش بتن نوعی بتن است که در ساختار آن از سنگ دانه بندی شده استفاده گردیده و در مراحل تولید یک طرف آن با آب شسته شده و سنگ های دانه بندی رنگی نمایان گردیده اند و در ابعاد مختلف تولید میگردند  .

برای آشنایی بیشتر با روش تولید واش بتن به صفحه واش بتن چیست؟

و

برای آشنایی بیشتر با سایر تولیدات واش بتن به صفحه محصولات واش بتن

و

برای مشاهده ابعاد واش بتن های تولیدی به صفحه موزاییک واش بتن

و

برای آشنایی بیشتر با مدل های چیدمان واش بتن  به صفحه مدل های چینش موزاییک

مراجعه نمایید .

عکس فوق متعلق به پروژه موزاییک فرش و پیاده رو سازی شهرک توریستی نمک آبرود واقع در شمال کشور (بین شهر چالوس و متل قو) میباشد . این پروژه توسط این مجموعه در فواصل سالهای 1395 و 1396 انجام گردید.

برای مشاهده عکس های بیشتر از پروژه پیاده رو سازی و موزاییک فرش شهرک توریستی نمک آبرود به گالری پروژه نمک آبرود مراجعه نمایید .

استفاده از قلوه سنگ و  کفپوش بتنی واش بتن در طراحی معماری منظر میتواند جایگزین مناسبی برای چمن و سایر گیاهان باشد و مصرف آب را بشدت کاهش میدهد و سایر هزینه های نگهداری را به نزدیک صفر میرساند .
برای آشنایی بیشتر با محصولات قلوه سنگ به صفحه سنگ رودخانه ای
و
برای آشنایی بیشتر با محصولات واش بتن به صفحه موزاییک واش بتن مراجعه نمایید .

عکس فوق متعلق به غرفه سازی با سنگ رودخانه ای در نمایشگاه شهر ایده آل جزیره زیبای کیش میباشد .
برای مشاهده عکس های بیشتر به گالری نمایشگاه ها – نمایشگاه های کیش مراجعه نمایید .
سایر مدلها در آینده نزدیک تکمیل میگردند .

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *