اینجا هستید:

پروفسور اتیکس

ایده اولیه  پروفسور اتیکس در  سال 1387 توسط مهندس امین افشار  شکل گرفت ، پس از تحقیقات فراوان  و  با استفاده از مهندسی معکوس،  مهندس افشار به دانش فنی تولید و اجرای سیستم اتیکس در ایران دست پیدا نمود ، این سیستم در تاریخ 1387/07/14 با شماره ثبت 53339 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با موضوع طراحی و ساخت نمای کامپوزیتی چندلایه  به ثبت رسید .

پروفسور اتیکس

به اهتمام مهندس افشار در همان سال 1387 الزامات استفاده از این نما در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن آن زمان و یا مرکز تحقیقات راه و شهرسازی فعلی تهیه و تدوین گردید و اولین تاییدیه فنی نمای ساختمان به شماره 1-8593 مورخ 1387/12/13 از سوی مرکز تحقیقات ساختمان ومسکن به نام امین افشار صادر شد .

پروفسور اتیکس

مهندس افشار از همان سال تلاش بسیار در جهت شناساندن و معرفی مزایای این سیستم به صنعت ساختمان و انبوه سازان کشور نمود و تبلور آن اختصاص چهار صفحه از کتاب “گامی در صنعتی سازی ساختمان”  مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (که این کتاب به عنوان مرجع فناوری های نوین و صنعتی سازی کشور میباشد ) و با استفاده از تصاویری که مهندس افشار در ثبت مالکیت صنعتی این سیستم و با نامگذاری لایه ها به صورت نامگذاری فارسی بود به چاپ رسید.

مهندس افشار در طی این سالها مقالات بسیاری در خصوص این سیستم و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها در همایشها و مجلات علمی معتبر چاپ نمود که برخی ازآنها به انضمام میباشد .

خواندن  سیویل سازه

مهندس افشار از همان سال اقدام به اجرای این سیستم در پروژه های کشور نمود که شامل اجرای این نمونه سازی در اقلیم های مختلف کشور از جمله اقلیم سرد و کوهستانی (پروژه آذران تبریز واقع در شهر جدید سهند) ، اقلیم مرطوب (پروژه فاخر بام چالوس سرمایه گذاری مسکن ) و اقلیم گرم و خشک ( 48 واحدی نمونه سازی مسکن مهر کاشان ) و اقلیم معتدل ( پروژه صنعتی سازی مپسا – امسا ، شهر جدید پرند) بود.

در حال حاضر پروفسور اتیکس با اجرای میلیون ها متر مربع از سیستم اتیکس به عنوان پیشرو در این صنعت و بهینه سازی مصرف انرژی در کشور میباشد که میتوان به جرات گفت که مجموعه ایی همانند پروفسور اتیکس با این حجم رزومه اجرایی و  سابقه علمی در کشور موجود نیست.

 

پروفسور اتیکس در حال حاضر با برنامه ریزی و در نظر گرفتن اهداف متعالی برای خود و آینده کشور ، با تمام توان و تجربه آماده خدمت رسانی به صنعت ساختمان ایران بزرگ میباشد.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما