اینجا هستید:

پروفسور اتیکس

پروفسور اتیکس

ایده اولیه  پروفسور اتیکس در  سال 1387 توسط مهندس امین افشار  شکل گرفت ، پس از تحقیقات فراوان  و  با استفاده از مهندسی معکوس،  مهندس افشار به دانش فنی تولید و اجرای سیستم اتیکس در ایران دست پیدا نمود ، این سیستم در تاریخ 1387/07/14 با شماره ثبت 53339 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با موضوع طراحی و ساخت نمای کامپوزیتی چندلایه  به ثبت رسید .

پروفسور اتیکس

به اهتمام مهندس افشار در همان سال 1387 الزامات استفاده از این نما در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن آن زمان و یا مرکز تحقیقات راه و شهرسازی فعلی تهیه و تدوین گردید و اولین تاییدیه فنی نمای ساختمان به شماره 1-8593 مورخ 1387/12/13 از سوی مرکز تحقیقات ساختمان ومسکن به نام امین افشار صادر شد .

پروفسور اتیکس

مهندس افشار از همان سال تلاش بسیار در جهت شناساندن و معرفی مزایای این سیستم به صنعت ساختمان و انبوه سازان کشور نمود و تبلور آن اختصاص چهار صفحه از کتاب “گامی در صنعتی سازی ساختمان”  مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (که این کتاب به عنوان مرجع فناوری های نوین و صنعتی سازی کشور میباشد ) و با استفاده از تصاویری که مهندس افشار در ثبت مالکیت صنعتی این سیستم و با نامگذاری لایه ها به صورت نامگذاری فارسی بود به چاپ رسید.

مهندس افشار در طی این سالها مقالات بسیاری در خصوص این سیستم و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها در همایشها و مجلات علمی معتبر چاپ نمود که برخی ازآنها به انضمام میباشد .

مهندس افشار از همان سال اقدام به اجرای این سیستم در پروژه های کشور نمود که شامل اجرای این نمونه سازی در اقلیم های مختلف کشور از جمله اقلیم سرد و کوهستانی (پروژه آذران تبریز واقع در شهر جدید سهند) ، اقلیم مرطوب (پروژه فاخر بام چالوس سرمایه گذاری مسکن ) و اقلیم گرم و خشک ( 48 واحدی نمونه سازی مسکن مهر کاشان ) و اقلیم معتدل ( پروژه صنعتی سازی مپسا – امسا ، شهر جدید پرند) بود.

در حال حاضر پروفسور اتیکس با اجرای میلیون ها متر مربع از سیستم اتیکس به عنوان پیشرو در این صنعت و بهینه سازی مصرف انرژی در کشور میباشد که میتوان به جرات گفت که مجموعه ایی همانند پروفسور اتیکس با این حجم رزومه اجرایی و  سابقه علمی در کشور موجود نیست.

 

پروفسور اتیکس در حال حاضر با برنامه ریزی و در نظر گرفتن اهداف متعالی برای خود و آینده کشور ، با تمام توان و تجربه آماده خدمت رسانی به صنعت ساختمان ایران بزرگ میباشد.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *