اینجا هستید:

طراحی ویلای جنگلی

به اشتراک بگذارید:

طراحی ویلای جنگلی

طراحی داخلی و خارجی ویلای جنگلی با بهترین متریال
اصول طراحی ویلایی جنگلی بسیار متفاوت می باشد و در این نوع از طراحی شما شاهد سبک و سیاق جدیدی از زیبایی و ظرافت در قسمت های مختلف هستید. هم اکنون طراحی ویلای جنگلی به لحاظ ظاهری در مقایسه با سال های گذشته دچار تغییر و دگرگونی بسیار زیادی شده است و حتی امکان بهره گیری از طراحی های جدید برای تمامی افراد وجود دارد.

در این نوع از طراحی از طرح های به روز و مدرن به راحتی می توان استفاده کرد و بیشتر از هر چیزی ویلاهای جنگلی بر اساس اصول از پیش تعیین شده طراحی می شوند، طراحی چنین ویلاهایی در حال حاضر بیشتر از هر زمانی مورد توجه قرار می گیرد، طراحی ویلا باعث تجربه فصل جدیدی از زیبایی در چنین مکانی می شود و شما دیزاین ویلای خود را به شیوه ای متفاوت می توانید دنبال کنید.

اگر به دنبال ایجاد زیبایی خیره کننده ای در ویلای جنگلی خود هستید، حتما نسبت به طراحی آن در اولین گام اقدام کنید. زیبایی منحصر به فرد و ظرافت بی بدیل را در سایه طراحی ویلایی جنگلی قابل تحقق می باشد.

 

طراحی ویلای جنگلی

اصول طراحی ویلای جنگلی

در این نوع از طراحی پارامترهای گوناگونی دخیل هستند و شما باید تمامی این فاکتورهای تعیین کننده را مد نظر بگیرید. از اصول اصلی طراحی ویلای جنگلی که از قواعد گوناگونی پیروی می کند، این است، که طراح باید تمامی نکات ریز و درشت را مد نظر بگیرد.

در اصول مربوط به طراحی این مکان بیشتر موقعیت آن در نظر گرفته می شود و بر اساس این پارامتر مهم فرایند طراحی آغاز می شود. دومین اصل در طراحی ویلای جنگلی متراژ آن می باشد، یعنی طراح با در نظر گرفتن متراژ اولیه طراحی را ارائه می کند، سومین اصل در طراحی ویلا سبک درخواستی کاربر می باشد، طراحی ویلا در سبک های گوناگونی انجام می شود و کاربر بر اساس نیاز و خواسته خود می تواند سبک خاصی را برگزینید.

شرایط اقلیمی ویلای جنگلی نیز نکته ای بسیار مهم است، که همیشه باید مورد توجه قرار بگیرد. طراحی و ساخت ویلا با بهترین متریال می تواند در کنار رعایت اصولی طراحی زیبایی خیره کننده ای را به وجود بیاورد. قسمت روف گاردن نیز جز قسمت های اصلی طراحی ویلای جنگلی می باشد، که شما باید توجه کافی به آن داشته باشید.

متریال ها و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت ویلا جنگلی

در طراحی و ساخت ویلاهای جنگلی از متریال گوناگونی استفاده می شود و طراح بر اساس سبک انتخابی و موقعیت مکانی ویلا اقدام به بهره گیری از تجهیزات و متریال گوناگون می کند. جدول باغچه ویلایی در طراحی چنین ویلاهایی باعث ایجاد نظم بیشتر در قسمت محوطه ویلا می شود و همچنین موزاییک حیاط ویلایی باعث تغییر محیط شما شده و همچنین در طراحی تکمیلی ویلا گزینه ای بسیار مناسب به شمار میرود.

سنگ کف باغ ویلا از بهترین متریال مورد استفاده در این مکان به شمار می آید، که شما در صورت استفاده از آن می توانید پوشش بسیار خاص و بی نظیری را در قسمت حیاط ویلای خود به وجود بیاورید. مبلمان شهری باعث بهره مندی بیشتر شما از محیط ویلای جنگلی می شود و به همین علت در تمامی طراحی های مربوط به ویلای جنگلی از مبلمان شهری که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، استفاده می شود.

انواع موزاییک کف جهت پوشاندن قسمت های داخلی و خارجی ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. و با کمک از این نوع طراحی می توان با این متریال طراحی ویلا دوبلکس به سبکی جذاب و مدرن بهترین نتایج را دریافت کنید. بتن اکسپوز از باکیفیت ترین متریال مورد استفاده در طراحی و ساخت ویلای جنگلی به شمار می آید، که کیفیت و زیبایی را در این قسمت می تواند معنا ببخشد.

طراحی ویلای جنگلی

مزایا ویلای جنگلی

این سازه معمولا به سبب ویژگی های بسیار مثبتی که دارد، امروزه بیشتر از هر زمانی نسبت به ساخت آن اقدام می شود و همچنین از اصلی ترین مزیت های ساخت ویلای جنگلی ایجاد محیطی جدید و مدرن در یک فضای خاص می باشد، که می تواند منجر به آرامش روحی و روانی بیشتر شما شود.

از دیگر مزایای ویلا جنگلی بهره مندی از محیط پیرامون به صورت ۱۰۰ درصدی در هر فصلی از سال می باشد و همچنین این نوع از سازه ها ارزش ملک شما را تا چندین برابر افزایش می دهند و شما در هر فصلی از سال می توانید از ویلای خود استفاده کنید.
ویلای جنگلی با کمترین هزینه قابل احداث می باشد و همچنین ویژگی های ساخت چنین سازه ای تحت هر شرایطی بی شمار است.

محوطه سازی ویلا

محوطه سازی بیشترین میزان از تاثیر مثبت را در زیبایی ویلای شما دارد و شما برای ایجاد چنین محیطی می توانید در کنار طراحی به شکلی متفاوت از واش بتن، سنگ رودخانه سفید، سنگ رودخانه مشکی، وال مش و همچنین اتیکس ETICS کمک بگیرید. به کمک این متریال محوطه سازی ویلایی شما به سبکی مدرن انجام خواهد شد.

و هزینه پرداختی شما برای این روش بسیار ارزان قیمت می باشد و مدت زمان لازم برای محوطه سازی مطابق با این روش بسیار کوتاه است.
شما در کوتاه ترین زمان ممکن با خرید این متریال از مجموعه تخصصی پروفسور کو می توانید محوطه سازی ویلای خود را انجام دهید.

طراحی ویلای جنگلی

طراحی داخلی ویلای جنگلی

قسمت داخلی ویلای جنگلی نیز همیشه توسط اصول معماری روز دنیا طراحی می شود و شما به کمک ترفندهای جدید طراحی داخلی ویلای جنگلی می توانید فضاسازی را به شیوه ای متفاوت انجام دهید و همچنین از محیط داخلی ویلا بیشترین میزان از استفاده را خواهید داشت.

برای طراحی داخلی ویلای جنگلی متراژ آن تعیین کننده سبک نهایی است و حتی دقت به جزئیات و استفاده از متریال طبیعی می تواند طراحی این قسمت از ویلای جنگلی را زیباتر کند.
در انتها پس از طراحی داخلی ویلای جنگلی دیزاین آن به سبکی مدرن و شیک حرف اول را می زند. برای طراحی داخلی ویلای جنگلی به بهترین شکل ممکن شما باید از ترفندهای جدید استفاده کنید و حتما استفاده از بهترین متریال را فراموش نکنید.

انواع سبک ها طراحی ویلای جنگلی

طراحی ویلای جنگلی بر اساس سبک های گوناگونی صورت می گیرد، یکی از پرکاربردترین سبک های طراحی برای ویلای جنگلی نوع کلاسیک و مدرن می باشد، که در سال های گذشته از تلفیق این دو سبک برای ایجاد زیبایی بیشتر استفاده می کنند.

از دیگر سبک های طراحی ویلای جنگلی می توان به سبک ونتیج اشاره کرد، در این سبک از طراحی ویلای جنگلی جزئیات نقش بسیار پررنگی دارند و همچنین استفاده از متریال با رنگ روشن در انواع سبک های طراحی بیشتر توصیه می شود.

طراحی خارجی ویلای جنگلی

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی خارجی ویلای جنگلی همیشه مورد توجه قرار می گیرد، هزینه نهایی بهره مندی از هر یک از روش های گوناگون می باشد، در طراحی خارجی ویلا در سبک های متفاوت از متریال گوناگونی استفاده می شود و شما در جهت کاهش این هزینه ها می توانید از متریال باکیفیت و با ظاهری متفاوت استفاده کنید.

برای طراحی خارجی ویلای جنگلی خود می توانید از بتن اکسپوز کمک بگیرید، که با ایجاد ظاهری متفاوت و بدون نقص بهترین طراحی خارجی را برای شما به ارمغان می آورد و باعث کاهش هزینه های مربوط می شود.

پروفسور کو کلکسیون بی نظیری از انواع بتن اکسپوز، وال مش را که در این قسمت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، با قیمت نهایی به مراتب ارزان تری به فروش می رساند.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *